Рубрика «Происшествия»

Убийство в Шепетовке

Понеділок, 26 Вер 2011

В Шепетовке двое жителей не смогли поделить доходы своего «Мусорного бизнеса». Постоянное место их проживания в самодельных палатках, расположенных на мусорной свалке. Во время дележа денег, вырученных со сдачи металлолома, найденного на свалке, между мужчинами часто возникали споры и разногласия. Очередной дележ прибыли закончился для одного из БОМЖей фатально. «Подогрел» конфликт алкоголь. Во время драки 60-летний бездомный металлодобытчик смертельно ранил ножом своего молодого коллегу по «мусорному бизнесу».

Вероятно теперь он получит бесплатное жилье и питание в местах «не столь отдаленных». Своего рода улучшение условий существования, а не наказание.

Як знищують радіо “Мелодія”

П’ятниця, 23 Вер 2011

Думаю, багато хто з вас хоча б раз чув таке радіо, як радіо “Мелодія“. Я дуже люблю це радіо і мене особисто дуже вразила сила і наглість того рівня корупції, який дотягнувся і до цього радіо. Радіокомпанію намагаються витиснути з ефіру, забравши в неї ліцензію на право трансляції. Фактично кажучи у моряка забирають корабель, а моряк без корабля… відомо.

Скажи в підтримку своє ТАК, за радіо “Мелодія”:

Всеукраїнська радіомережа "Мелодія" - Все краще повертається!

Хтось може сказати або подумати: ну й що?, є проблеми і більші, але мені здається, проблема в нас одна, корупція влади, яка вже практично купила все і всіх, і тепер може “затикати рота” будь кому від людини до засобу масової інформації. Це дуже жахливо. Такими кроками “до кращого життя” вже завтра нам дадуть зрозуміти що маємо платити за повітря яким дихаємо і жити так як каже влада.
Але влада живе і працює для блага народу, і аж ніяк не навпаки!!!

Цитата з сайту радіо “Мелодія”:

Пройшло вже досить багато часу, як колектив Всеукраїнської радіомережі “Мелодія” звернувся з двома відкритими листами до Президента України Віктора Януковича з інформацією про рейдерське позбавлення радіокомпанії головних частот на мовлення та передачу їх нікому невідомій в журналістських колах телерадіокомпанії ДП “Новий обрій”, заснованій за офшорними схемами.
Нам стало відомо, що громадський, суспільний та політичний резонанс, якого набула ситуація довкола “Мелодії” спровокував, підготовку інформаційної компанії по дискредитації нашій телерадіокомпанії , тому ми надаємо можливість всім бажаючим особисто переконатися, що знищення улюбленої для багатьох українців радіостанції носить замовний та упереджений характер.
Ми підготували на головній сторінці сайту www.melodiya.ua матеріал під назвою “Як знищують радіо “Мелодія”. Періодично у цьому відкритому документі ми фіксуємо історію та хронологію спроби знищення першого українського незалежного загальнонаціонального мовника. Ми не втрачаємо надію, що Президент почує нас і дасть свою оцінку ситуації.
Ми з гідністю приймемо будь-яке рішення гаранта Конституції, але хочемо і сподіваємось почути відповідь безпосередньо від Віктора Федоровича, адже ми пітримали його кандидатуру на президентських виборах.
Ми вдячні всім, хто підтримує нас. Дякуємо за те, що ми разом!

Короткий виклад обставин та рішень Нацради, які привели до позбавлення АТ “ОНІКС” (Всеукраїнська радіомережа “Мелодія”) права на користування каналами мовлення згідно ліцензії №1372

Всеукраїнська радіомережа "Мелодія" - Все краще повертається!

Пожар по улице Хвилевого

Понеділок, 29 Бер 2010

Сегодня ночью 29 марта в 00:40 я услышал треск. Довольно громких для такого времени. Шум напоминал звук стреляющего шифера или как будто кто-то ломал двери ломом совсем рядом.

В итоге, решив понять суть и обнаружить источник этого непривычного для почти часа ночи, треска, я вышел на балкон. Место событий было уже видно довольно хорошо, ведь оно уже «освещалось». Пожар, возникший по адресу ул. Хвылевого в районе 7 дома жадно поглощал какое-то здание. Звук трескающего под напором огня шифера был определен точно.

Судя по появлению белого густого дыма уже в 00:45 я понял, что пожар уже тушат, это было испарение воды от огня. Остается пока неизвестным, что именно сгорело, причина возгорания и были ли серьезные травмы или жертвы.

Пожар по ул. Хвылевого