Рубрика «Новости Шепетовки»

Що робити у випадку виникнення загрози терористичних або диверсійних актів

Неділя, 28 Вер 2014

УВАГА !

Пам’ятка населенню на випадок евакуації

Правила поводження на випадок застосування агресором військової авіації

У сучасних умовах загострення відносин між окремими державами, яке може перерости у збройний конфлікт у нашому регіоні, особливу небезпеку для цивільного населення становить використання агресором військової авіації.

З метою захисту цивільного населення у разі виникнення збройного конфлікту із застосуванням агресором військової авіації громадянам рекомендується:

— особам, які не працюють, при перших ознаках військової агресії або за відповідною інформацією органів влади залишити місто і виїхати в сільську місцевість, до рідних чи знайомих. Також можна виїхати у приміську зону на дачні та садові ділянки, які мають будиночки для проживання. Про свій виїзд та місце подальшого перебування слід повідомити рідних та житлово-експлуатаційні органи. При самостійному виїзді взяти речі, які рекомендується брати при оголошенні евакуації, а також відключити у квартирі та перекрити, при можливості, електрику, газ та воду;

— у випадку оголошення евакуації діяти згідно з “Пам’яткою населенню на випадок евакуації”;

— у разі, коли ви не залишили місто і під час авіаційного нальоту перебуваєте вдома, слід зайняти приміщення, які розташовані подалі від вікон, балконів (коридор, ванна кімната тощо) і дочекатись закінчення вибухів. Ні в якому разі не можна вибігати з будинків на вулицю, користуватися ліфтом. По завершенні нальоту слід обережно залишити будинок. Якщо будинок було зруйновано або він отримав пошкодження, необхідно взяти із собою речі, як при евакуації;

— у випадку, коли авіаційний удар застав вас на робочому місці, слід діяти згідно з Інструкцією, яка обов’язково розробляється на кожному підприємстві, в установі, організації. Деякі підприємства мають захисні споруди, які можуть використовуватись як бомбосховища;

– у разі, коли ви потрапили під удар авіації, перебуваючи поза межами будівель, слід лягти на землю по можливості у найбільш заглиблені місця (канави, ритвини тощо), прикрити голову якимись речами або, на крайній випадок, руками і дочекатись закінчення вибухів.
Сигнали оповіщення про повітряну небезпеку будуть доведені додатково.

Правила поводження у місцях бойових дій: (більше…)

З Днем Незалежності, Україна!

Неділя, 24 Сер 2014

День Незалежності!
(більше…)

День Незалежності України!

Субота, 23 Сер 2014

День Незалежності України 2014

Всіх шепетівчан та просто українців щиро хочеться привітати з Днем Незалежності України!

День Незалежності відмічається в Україні з 24 серпня 1992 року, але цей рік вже є особливим для України і українців, він вже став набагато більшим святом ніж всі попередні, більш щирим, більш патріотичним, біль масштабним …

Отож впевнений що це свято і надалі буде світлим і дуже значним для кожного з нас.

Слава Незалежній Україні і її Героям!

Шепетівка – українське місто!

Субота, 03 Тра 2014

Другого травня 2014 року силами активістів Шепетівки було відновлено герб Шепетівки при в’їзді у місто та пофарбовано в національні кольори напис “ШЕПЕТІВКА”.
Так Шепетівчани підкреслюють, що Шепетівка, це українське місто, і ми ніколи не зрадимо Батьківщину!
Слава Україні і її патріотам!

Учитесь ездить, а не платить за права!

Четвер, 27 Гру 2012

Просматривая этот видеоролик я несколько раз не смог сдержаться от смеха.

Вспоминал и про “медведи на велосипеде”, и про “обезьяну с …”, и про девушек с “светлой головушкой”, вобщем, наверно, даже животные бы справились с этим лучше.

Люди, учитесь ездить, это залог безопасности и вашей и нашей.

Смотрим все и смеёмся:

(більше…)

Як правильно? В Україні чи на Україні?

П’ятниця, 14 Гру 2012

Як правильно? В Україні чи на Україні?

“Нова Пошта” в Шепетівці

Субота, 10 Гру 2011

“Нова Пошта” в Шепетівці

Нова Пошта” розпочала свою діяльність з 2001 року. Вже 10 років компанія пропонує своїм клієнтам зручний та якісний сервіс доставки вантажів і кореспонденції по всій території Україні за усіма технологіями доставки: «від дверей до дверей» та «зі складу на склад”.

Багато хто з Шепетівчан вже давно чекав цього моменту. Багато писали, багато говорили. Та от, нарешті, 2 грудня 2011 таки офіційно дочекалися відкриття відділення служби доставки “Нова Пошта” в місті Шепетівка. Вітаємо всіх користувачів Нової Пошти в Шепетівці і ще раз нагадуємо повні дані офісу та складу.

Відділення “НОВА ПОШТА”, Шепетівка: (більше…)

Компанія «КУР’ЄР»

Субота, 03 Гру 2011

Компанія «КУР’ЄР» – ще одна кур’єрська служба доставки, доступна мешканцям міста Шепетівка (здається).

Як стверджує сама СД: “сьогодні компанія «КУР’ЄР» – це потужний і цілеспрямований оператор експрес доставки вантажів на території України.”

Компанія працює на теренах України вже понад 4 роки і весь цей час успішно переконує своїх користувачів у найвищій якості своїх послуг, високому професіоналізмі та культурі обслуги клієнтів.

Компанія радо пропонує до Вашої уваги всі регіони та понад 30 міст України, в яких є представництва Компанії «КУР’ЄР».

Ціль компанії «КУР’ЄР» – це максимальне задоволення потреб кожного клієнта.

Представництво в місті Шепетівка: (більше…)

Нові опитування на нашому сайті

Субота, 15 Жов 2011


Привіт всім Шепетівчанам та просто відвідувачам цього сайту. Як ви можете бачити самі, в верхньому правому кутку сайту є блок опитувань. Опитування з’явились вже давно, але сьогодні було добавлено ще декілька нових тем для опитувань, стосовно Нового Року, напрямку розвитку нашої країни та інше.

По-перше, хтів би вас попросити віднестись до опитувань з повагою і серйозністю, нам дійсно хочеться взнати вашу думку в цих питаннях. Після проведення опитувань, результати будуть опубліковані та проаналізовані суспільно.

Хочеться звернути увагу на те, що кожен з вас може відповісти на опитування лише один раз. Данні зараховуються і запам’ятовуються системою по IP-адресі вашого з’єднання з мережею Інтернет, а також по Cookes. Запрошуйте до голосування своїх знайомих та рідних, адже в цьому випадку кількість = якість!

А по-друге, хтілося б попросити вас, подавати свої цікаві теми для нових опитувань на Шепетівському блозі. Ваші пропозиції щодо нових опитувань, щодо інших альтернативних відповідей на існуючі опитування, та будь-які зауваження просимо писати в коментарі до цього посту. Форма Коментарі знаходиться трошки нижче.
(Особисті питання можна писати в цій формі)

Будемо дуже вдячні за вашу активність та нові ідеї !!!

*****************
(більше…)

ІнТайм в Шепетівці

Середа, 28 Вер 2011


ІнТайм в Шепетовке

Ніціональна служба доставки «Ін-Тайм» вже в Шепетівці.

З серпня 2010р. національна служба доставки «Ін-Тайм» пропонує нову послугу – доставку вантажу в будь-який населений пункт України.

Сьогодні компанія «Ін-Тайм» є лідером за можливостями доставки вантажів та географії перевезень на території України.
В кожному з 182 представництв «Ін-Тайм» Вам запропонують повний комплекс послуг експрес-доставки вантажів від 0,1 кг до 10 тон, а Ваші можливості для відправлення тепер охоплюють будь-який населений пункт, в який компанія «Ін-Тайм» готова доставити Ваш вантаж!

Представництво компанії «Ін-Тайм» в місті Шепетівка:
вул. Островського, 7 (Будинок Побуту)

Телефон: 067 612 20 84

Графік роботи:
Пн. – Пт.: 9:00 – 19:00
Сб.: 9:00 – 15:00
Нд.: вихідний

Доставка вантажів в/з м. Шепетовка рейсовим транспортом здійснюється 3 рази на тиждень:
понеділок, середа, п’ятниця.

Час прийому вантажу для відправки “день у день”:
до 12:00

Побачити тарифи для м. Шепетівка можна на сайті ІнТайм