Архив за Грудень 2011

Шепетовка жжот

Субота, 10 Гру 2011

Очередной раз, блуждая по сети Интернет, я наткнулся на упоминание о нашем городе. И опять не обошлось без наших земляков, а точнее без мэра Санкт-Питербурга В.И. Матвиенко.

Видимо сильно достает питерцев Валентина, раз так озлоблен народ, что даже создали Движение Сопротивления.

Досадно только то, что в своём порыве ненависти к начальствующему лицу унижается город, из которого она родом. Ну не виноват город Шепетовка, что вам достался немилый вам градоначальник, скорбно читать тексты типа: “Чтобы подчеркнуть свое восхищение «шепетовским стилем» баннер с надписью «Равнение на Шепетовку!» мы сделали на ткани с «малороссийскими» узорами.” (більше…)

“Нова Пошта” в Шепетівці

Субота, 10 Гру 2011

“Нова Пошта” в Шепетівці

Нова Пошта” розпочала свою діяльність з 2001 року. Вже 10 років компанія пропонує своїм клієнтам зручний та якісний сервіс доставки вантажів і кореспонденції по всій території Україні за усіма технологіями доставки: «від дверей до дверей» та «зі складу на склад”.

Багато хто з Шепетівчан вже давно чекав цього моменту. Багато писали, багато говорили. Та от, нарешті, 2 грудня 2011 таки офіційно дочекалися відкриття відділення служби доставки “Нова Пошта” в місті Шепетівка. Вітаємо всіх користувачів Нової Пошти в Шепетівці і ще раз нагадуємо повні дані офісу та складу.

Відділення “НОВА ПОШТА”, Шепетівка: (більше…)

Компанія «КУР’ЄР»

Субота, 03 Гру 2011

Компанія «КУР’ЄР» – ще одна кур’єрська служба доставки, доступна мешканцям міста Шепетівка (здається).

Як стверджує сама СД: “сьогодні компанія «КУР’ЄР» – це потужний і цілеспрямований оператор експрес доставки вантажів на території України.”

Компанія працює на теренах України вже понад 4 роки і весь цей час успішно переконує своїх користувачів у найвищій якості своїх послуг, високому професіоналізмі та культурі обслуги клієнтів.

Компанія радо пропонує до Вашої уваги всі регіони та понад 30 міст України, в яких є представництва Компанії «КУР’ЄР».

Ціль компанії «КУР’ЄР» – це максимальне задоволення потреб кожного клієнта.

Представництво в місті Шепетівка: (більше…)