Нові опитування на нашому сайті

15 Жов 2011 | Автор: McAndy |


Привіт всім Шепетівчанам та просто відвідувачам цього сайту. Як ви можете бачити самі, в верхньому правому кутку сайту є блок опитувань. з’явились вже давно, але сьогодні було добавлено ще декілька нових тем для опитувань, стосовно Нового Року, напрямку розвитку нашої країни та інше.

По-перше, хтів би вас попросити віднестись до опитувань з повагою і серйозністю, нам дійсно хочеться взнати вашу думку в цих питаннях. Після проведення опитувань, результати будуть опубліковані та проаналізовані суспільно.

Хочеться звернути увагу на те, що кожен з вас може відповісти на опитування лише один раз. Данні зараховуються і запам’ятовуються системою по IP-адресі вашого з’єднання з мережею Інтернет, а також по Cookes. Запрошуйте до голосування своїх знайомих та рідних, адже в цьому випадку кількість = якість!

А по-друге, хтілося б попросити вас, подавати свої цікаві теми для нових опитувань на Шепетівському блозі. Ваші пропозиції щодо нових опитувань, щодо інших альтернативних відповідей на існуючі опитування, та будь-які зауваження просимо писати в коментарі до цього посту. Форма Коментарі знаходиться трошки нижче.
(Особисті питання можна писати в цій формі)

Будемо дуже вдячні за вашу активність та нові ідеї !!!

*****************

* Зробивши проміжні висновки з опитування щодо мови, якою ви б хтіли бачити наповнення сайту, ми починаємо легко переходити на українську мову. Але це зовсім не означає, що змінилася політика сайту чи наше бачення речей. Російськомовні тексти також мають місце, тим більще, що домен сайту зареєстрований на російськомовній назві нашого міста.
Звичайно, нам хотілося б придбати й домен українськомовної версії – shepetivka, але, нажаль, він вже придбаний шанованим шепетівчанином. І, хоча його використання на сьогодні в стані вільного плавання з недоречним наповненням, маємо надію що Адміністрація цього ресурсу або почне відповідний розвиток сайту відповідно до його призначення, або вийде на зв’язок з нами для його передачі під українську версію блогу Шепетівки. Чекатимемо…

Подобные записи

Теги: ,

Один отзыв на «Нові опитування на нашому сайті»

  1. Автор: О.Р.Живий на 01 Лют 2012

    Крутий сайт !

Комментарии закрыты.