Рубрика «Полезные советы»

Що робити у випадку виникнення загрози терористичних або диверсійних актів

Неділя, 28 Вер 2014

УВАГА !

Пам’ятка населенню на випадок евакуації

Правила поводження на випадок застосування агресором військової авіації

У сучасних умовах загострення відносин між окремими державами, яке може перерости у збройний конфлікт у нашому регіоні, особливу небезпеку для цивільного населення становить використання агресором військової авіації.

З метою захисту цивільного населення у разі виникнення збройного конфлікту із застосуванням агресором військової авіації громадянам рекомендується:

— особам, які не працюють, при перших ознаках військової агресії або за відповідною інформацією органів влади залишити місто і виїхати в сільську місцевість, до рідних чи знайомих. Також можна виїхати у приміську зону на дачні та садові ділянки, які мають будиночки для проживання. Про свій виїзд та місце подальшого перебування слід повідомити рідних та житлово-експлуатаційні органи. При самостійному виїзді взяти речі, які рекомендується брати при оголошенні евакуації, а також відключити у квартирі та перекрити, при можливості, електрику, газ та воду;

— у випадку оголошення евакуації діяти згідно з “Пам’яткою населенню на випадок евакуації”;

— у разі, коли ви не залишили місто і під час авіаційного нальоту перебуваєте вдома, слід зайняти приміщення, які розташовані подалі від вікон, балконів (коридор, ванна кімната тощо) і дочекатись закінчення вибухів. Ні в якому разі не можна вибігати з будинків на вулицю, користуватися ліфтом. По завершенні нальоту слід обережно залишити будинок. Якщо будинок було зруйновано або він отримав пошкодження, необхідно взяти із собою речі, як при евакуації;

— у випадку, коли авіаційний удар застав вас на робочому місці, слід діяти згідно з Інструкцією, яка обов’язково розробляється на кожному підприємстві, в установі, організації. Деякі підприємства мають захисні споруди, які можуть використовуватись як бомбосховища;

– у разі, коли ви потрапили під удар авіації, перебуваючи поза межами будівель, слід лягти на землю по можливості у найбільш заглиблені місця (канави, ритвини тощо), прикрити голову якимись речами або, на крайній випадок, руками і дочекатись закінчення вибухів.
Сигнали оповіщення про повітряну небезпеку будуть доведені додатково.

Правила поводження у місцях бойових дій: (більше…)

Учитесь ездить, а не платить за права!

Четвер, 27 Гру 2012

Просматривая этот видеоролик я несколько раз не смог сдержаться от смеха.

Вспоминал и про “медведи на велосипеде”, и про “обезьяну с …”, и про девушек с “светлой головушкой”, вобщем, наверно, даже животные бы справились с этим лучше.

Люди, учитесь ездить, это залог безопасности и вашей и нашей.

Смотрим все и смеёмся:

(більше…)

Як правильно? В Україні чи на Україні?

П’ятниця, 14 Гру 2012

Як правильно? В Україні чи на Україні?

“Нова Пошта” в Шепетівці

Субота, 10 Гру 2011

“Нова Пошта” в Шепетівці

Нова Пошта” розпочала свою діяльність з 2001 року. Вже 10 років компанія пропонує своїм клієнтам зручний та якісний сервіс доставки вантажів і кореспонденції по всій території Україні за усіма технологіями доставки: «від дверей до дверей» та «зі складу на склад”.

Багато хто з Шепетівчан вже давно чекав цього моменту. Багато писали, багато говорили. Та от, нарешті, 2 грудня 2011 таки офіційно дочекалися відкриття відділення служби доставки “Нова Пошта” в місті Шепетівка. Вітаємо всіх користувачів Нової Пошти в Шепетівці і ще раз нагадуємо повні дані офісу та складу.

Відділення “НОВА ПОШТА”, Шепетівка: (більше…)

Компанія «КУР’ЄР»

Субота, 03 Гру 2011

Компанія «КУР’ЄР» – ще одна кур’єрська служба доставки, доступна мешканцям міста Шепетівка (здається).

Як стверджує сама СД: “сьогодні компанія «КУР’ЄР» – це потужний і цілеспрямований оператор експрес доставки вантажів на території України.”

Компанія працює на теренах України вже понад 4 роки і весь цей час успішно переконує своїх користувачів у найвищій якості своїх послуг, високому професіоналізмі та культурі обслуги клієнтів.

Компанія радо пропонує до Вашої уваги всі регіони та понад 30 міст України, в яких є представництва Компанії «КУР’ЄР».

Ціль компанії «КУР’ЄР» – це максимальне задоволення потреб кожного клієнта.

Представництво в місті Шепетівка: (більше…)

ІнТайм в Шепетівці

Середа, 28 Вер 2011


ІнТайм в Шепетовке

Ніціональна служба доставки «Ін-Тайм» вже в Шепетівці.

З серпня 2010р. національна служба доставки «Ін-Тайм» пропонує нову послугу – доставку вантажу в будь-який населений пункт України.

Сьогодні компанія «Ін-Тайм» є лідером за можливостями доставки вантажів та географії перевезень на території України.
В кожному з 182 представництв «Ін-Тайм» Вам запропонують повний комплекс послуг експрес-доставки вантажів від 0,1 кг до 10 тон, а Ваші можливості для відправлення тепер охоплюють будь-який населений пункт, в який компанія «Ін-Тайм» готова доставити Ваш вантаж!

Представництво компанії «Ін-Тайм» в місті Шепетівка:
вул. Островського, 7 (Будинок Побуту)

Телефон: 067 612 20 84

Графік роботи:
Пн. – Пт.: 9:00 – 19:00
Сб.: 9:00 – 15:00
Нд.: вихідний

Доставка вантажів в/з м. Шепетовка рейсовим транспортом здійснюється 3 рази на тиждень:
понеділок, середа, п’ятниця.

Час прийому вантажу для відправки “день у день”:
до 12:00

Побачити тарифи для м. Шепетівка можна на сайті ІнТайм

FedEx в Украине

Неділя, 23 Січ 2011

FedEx - Elin LtdОтдельной статьей решил вынести такую международную службу доставки как FedEx.

Даная компания так же работает в Украине, постоянно улучшает свои показатели и расширяет список услуг. Международный сайт компании имеет и украинскую страничку http://fedex.com/ua/ (правда оформлена она все же на английском).

Но данная проблема не должна вас пугать, поскольку в Украине от имени компании FedEx работает официальный представитель FedEx в Украине, компания Elin Ltd., сайт которой создан для вас и предоставит все необходимые вам услуги и информацию.

Компания уже сегодня заявляет, что работает во всех областных и районных центрах Украины, а значит услуги должны предоставляться и в Шепетовке.

Службы доставки в Украине. Список

Субота, 22 Січ 2011

На блог Шепетовки часто переходят люди, которые ищут службы доставки по Украине, в том числе такие службы, которые уже работают в Шепетовке или же имеют представительства в близлежащих городах.

К нашему общему сожалению, пока что в Шепетовке службы доставки и курьерские службы не очень широко представлены, но в качестве альтернативы для тех, кто может, и согласен переехать в соседние города за посылкой, я решил создать список основных служб доставки, которые работают в Украине и могут в какой-то мере помочь вам в доставке грузов и багажей.

Даю десятку ссылок на страницы служб доставки с представительствами в регионах близ Шепетовки:
(більше…)

Как завязывать галстук

Субота, 22 Січ 2011

Как завязывать галстук Учитывая то, что скоро опять весна, а значит опять повысится количество свадебных процессов, хочется помочь мужской половине населения в одном довольно сложном вопросе.
Как завязывать галстук – это очень популярный вопрос и среди людей? а так же по статистике поисковых систем в Интернете. На самом деле большинство из нас не так часто это делает, и именно по этому схема завязывания галстука не держится у многих в голове.

Я и сам с трудом сегодня вспомнил простой способ завязать галстук, а о двойном узле и речи не было. Но удалось. Самое смешное, что после долгих мучительных воспоминаний и попыток таки получилось его завязать, и тут оказалось, что к галстуку была прицеплена бирка (ценник) в развороте которой была небольшая инструкция трех способов как завязывать галстук.
Вот и появилась мысль, а что если кто-то не вспомнит, инструкции не окажется, да и рядом не будет более опытных в этом вопросе людей.

Картинка “как завязывать галстук” может быть легко скопирована на ваш компьютер, распечатана или просто сохранена да нужного момента.
(більше…)

Курьерская Служба Доставки (КСД) в Шепетовке

П’ятниця, 25 Чер 2010

Хочется уведомить наших жителей и гостей Шепетовки о том, что в Шепетовке есть еще одна служба доставки, которая так и называется, просто и не замысловато – «КСД» (Курьерская Служба Доставки) – Шепетовка.

Офис компании действует уже не первый день, но всё же, думаю, не все знают о ее существовании в нашем городе. Тем более, что точного адреса компании в городе я так и не нашел даже на их официальном сайте. Исправить этот пробел я и решил сейчас, указав вам все данные офиса КСД в Шепетовке, которые я сам случайно нашел, будучи в поиске служб доставки для другого города.

И так, КСД – Шепетовка, имеет такие адрес и контактные реквизиты:
(більше…)